Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu

Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris mavi yolculuk turumuz, 3 gece 4 günlük bir mavi turdur. Turumuzda Fethiye, Göcek Koyları, Yassıcalar, Bedri Rahmi Koyu, Hamam Koyu, Ağa Limanı Koyu, Ekincik Koyu, Dalyan, İztuzu Plajı, Kadırga Koyu ve Marmaris'i gezeceksiniz.

Kesin Hareket Günleri: Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartsi

Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu 1Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu 2Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu 3Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu 4Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu 5Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

34 Yorum | 4.9/5
28.201 kişi bu tura baktı
Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu

Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu, mükemmel bir tatil için katıl, güzel bir tatil yapmak isteyenlere tavsiye ederim.

Ahmet Bilir - 5.0/503 July 2018

Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu

Kesin Hareket Günleri: Pazar, Pazartesi, Çarşamba, Cuma

Gün 1.: Göcek Koyları

Sabah saat 09:30’dan sonra Fethiye Yat Limanı karşısında bulunan ofisimizde buluşmayı ve formalite işlemlerini tamamlamayı müteakip, yata giriş yaparsınız. Siz kahvaltınızı yaparken, rehberimiz tarafından size tur programı ve tekne kuralları ile ilgili bilgi verilir. İnfodan sonra tekne limandan ayrılır ve ilk durak olan Yassıcalar’a doğru harekete başlar. Yaklaşık 1-1,5 saatlik bir seyirden sonra teknemiz Yassıcalar Takım Adaları’na ulaşır.

Bu doğa harikası güzel adalarda yüzme molası verilir, öğle yemeğini de yedikten sonra tekne ile ilk gecelemenizi yapacağınız Bedri Rahmi Koyu’na doğru hareket edilir ve burada demirlenir. Bu koy "Halikarnas Balıkçısı" olarak da bilinen Bedri Rahmi Eyüpoğlu’nun adını almıştır. Bu koyda büyük şairin, bir kayanın üzerine çizdiği balık resmi günümüzde de hala görülebilmektedir. Ayrıca bu koyda görebileceğiniz antik çağlara ait kral mezarları da bulunmaktadır.

Gün 2.: Göcek Koyları

Kahvaltınızı yapmanızı müteakip, kısa güzel bir panaromada geçen yolculuk sonrası teknemiz Hamam Koyu’na ulaşır. Yüzme molası ve öğle yemeği bu güzel koyda. Adını; eski Mısır kraliçesi Kleaopatra’nın adına yapılmış ve halen su içerisinde kalıntılarını görebileceğiniz hamamdan almaktadır. Bu muhteşem koydan sonra, öğle üzeri Ağa Limanı Koyu’na ulaşılır. Bu koy, misafirlerimize unutulmaz bir yürüyüş parkuru imkanı sunar. 45 dk.lık bir yürüyüş mesafesinde olan, Roma ve Bizans dönemlerine ait kalıntılar ve eski tiyatronun bulunduğu tepeye yürüyerek çıkabilir ve günbatımının bu güzel anını buradan seyredebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ağa Limanı’nda yapılır.

Gün 3.: Ekincik

Sabah çok erken saatte, daha siz uyurken hareket eden teknemiz uzun bir yolculuktan sonra aynı zamanda balıyla meşhur bir köy olan Ekincik Koyu’na ulaşır. Kahvaltıdan sonra dileyen misafirlerimiz Dalyan - Caunos turuna katılabilirler. Burada bulunan "piyade" denilen küçük balıkçı tekneleri ile bu turda bir labirenti andıran sazlıklar arasındaki Caunos antik şehrine ulaşırsınız. Burada 1-1,5 saatlik bir tarihe yolculuğu müteakip Dalyan’a ve sonrasında da çamur banyosuna gidebilirsiniz.

Küçük tur teknenizle olan dönüş yolculuğunuzda koruma altında olan caretta caretta kaplumbağalarının yumurtlama alanı olarak bilinen dünyaca ünlü İztuzu Plajı’nda yüzebilirsiniz. Bu plajın bir tarafı tuzlu deniz suyu, diğer tarfı ise Köyceğiz Gölü’ne uzanan tatlı sudur. Akşam üzeri saat 17:00 sıralarında tekneye dönülür.Tura katılmayan misafirlerimiz Ekincik Köyü’nü gezebilir, burada bulunan plajda yüzebilirler. Hava şartlarına göre kaptanımız gecelemeyi bu koyda ya da Kadırga Koyu’nda yapabilir.

Gün 4.: Marmaris

Kahvaltıdan sonra saat 09:00 - 09:30 arası teknemiz Marmaris Yat Limanı’na giriş yapar. Burada turunu tamamlayan misafirlerimiz "Tekrar Görüşmek Dileğiyle..." birbirlerine ve tekne personeline veda edip tekneden ayrılırlar.

Mavi Kaçış Fethiye, Marmaris 4 Gün 3 Gece Tekne Turu Hareket Yeri, Günü ve Saatleri

Mavi Kaçış Fethiye Marmaris Yöne Tekne Turu (Tek Yön) 4 Gün 3 Gece
Mavi Kaçış Fethiye Marmaris Yöne Tekne İlk Depar: 04 Mayıs
Mavi Kaçış Fethiye Marmaris Yöne Tekne Son Depar: 28 Ekim

Fethiye'den Tekneye Giriş: Çarşamba Günleri Günleri 09:00 Marmaris'te Tekneden Çıkış: Cumartesi Günleri 09:00

Fethiye,den Tenkdeneden Giriş: Cuma Günleri 09:00 Marmaris'te Tekneden Çıkış: Pazartesi Günleri 09:00

Mavi Kaçış Marmaris Fethiye Yöne Tekne Turu (Tek Yön) 4 Gün 3 Gece
Mavi Kaçış Marmaris Fethiye Yöne Tekne İlk Depar: 30 Nisan
Mavi Kaçış Marmaris Fethiye Yöne Tekne Son Depar: 22 Ekim

Marmaris'ten Tekneye Giriş: Cumartesi Günleri 15:30 Fethiye'de Tekneden Çıkış: Salı Günleri 16:30

Marmaris'ten Tekneye Giriş: Pazartesi Günleri 15:30 Fethiye'de Tekneden Çıkış: Perşembe Günleri 16:30

Tam Pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğlen yemeği, 5 çayı kek-bisküvi servisi ve akşam yemeği.

Liman masrafları ve vergileri.

Palamar ücretleri.

Mürettebat servisi.

Kullanma suyu.

Dizel ve benzin.

Nevresim takımları ve banyo havlusu.

Transitlog ve çıkış işlemleri.

Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı.

Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

K.D.V.

Kaptan hava durumuna göre programda değişiklik yapabilir.

Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi, 4 gün 3 gece tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve TL cinsindendir.

Tek kişi kabin farkı %100’dir (Bayram gibi özel dönemlerde %100) (Tek kişilik kabin konaklaması yoktur.)

Çocuk indirimi (sadece ebeveynleri ile aynı kamarada kalmaları durumunda ) ; 4-10 yaş %50, 10 yaş üzeri tam fiyat. Çocuk için extra yatak konulmaz.

Fiyatlamada TCMB efektif satış kuru esas alınmaktadır.

Turlar standart teknelerle yapılır, katılımcılara haber vermek sizin tur başlangıç saatinden önce tekne degiştirilebilir. (Turu talep eden kiş sayısına göre)

Dışardan yata alkollü ve alkolsüz içecek getirmek kesinlikle yasaktır. Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yatın barında satılmaktadır. Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı haricindeki diğer zamanlarda ücretlidir. Geç kalan bir yolcunun yata ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır.

Kabin Kiralama turlarımız en az 2 kişi ile katılabileceğiniz böylelikle tekneyi tümden kiralama zorunda kalmayacağınız için ekonomik mavi tur lar olup, tekneyi diğer misafirler ile paylaşıcağınız dan dolayı farklı ülke ve kültürlerden insanları tanıyabilceğiniz turlardır.

Daha önce mavi yolculuk yapmadıysanız,bu kısa turumuz tam size göre.Kabin kiralama turumuz Fethiye’den başlayıp tüm Göcek Koylarını ve 12 adaları dolaşarak size Marmaris’te veda edecektir.

Başlangıç Fiyatı

499.00
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN