Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk

Fethiye Kaş Tekne Turu, 3 gün süren bir mavi yolculuk turudur. Fethiye, Kaş turumuzda, Fethiye, Kelebek Vadisi, Ölüdeniz, Noel Baba Adası, Akvaryum Koyu, Kalkan, Kaş ve Kaş Kalesi görme ve buralarda keyifli vakit geçirme imkanı bulucak olan siz misafirlerimize, Mavi yolculuğunuzu ölümsüzlestirmek için bölgelerden küçük hediyeler almanızı tavsiye ederiz.

Fethiye Kaş Tekne Turu: Ilk Hareket 18 Nisan Salı

Fethiye - Kaş Tekne Turu : Salı / Perşembe / Cumartesi

Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk 1Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk 2Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk 3Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk 4Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk 5Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

29 Yorum | 5.0/5
19.151 kişi bu tura baktı
Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk

Eglenceli, harika bir tatil, biz cok eglendik, herkese Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculugunu tavsiye ederim.

Fidan Bayır - 5.0/524 June 2017

3 Gün Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk

Gün 1.: Mavi Yolculuk Tekne Turu: Görülücek yerler: Fethiye, Kelebek Vadisi, Ölüdeniz.
Gün 2.: Mavi Yolculuk Tekne Turu: Görülücek yerler: Noel Baba Adası, Akvaryum Koyu, Kalkan, Kaş
Gün 3.: Mavi Yolculuk Tekne Turu: Görülücek yerler: Kaş Liman ve Kaş.

Mavi Yolculuk Rotası: Fethiyeden Hareketli Tekne turu mavi yolculuğumuz, Kaşta 3. gün sona edicek.
Mavi Yolculuk Gezilicek Yerler: Fethiye, Kelebek Vadisi, Ölüdeniz, Noel Baba Adası, Akvaryum Koyu, Kalkan, Kaş.
Mavi Yolculuk Konaklama: Fethiye Kaş Maviyolculuk konaklaması tekne kabininde (2 veya 3 kişilik Mavi Yolculuk Kabinlerinde)
Mavi Yolculuk Yiyecek ve İçecek: Mavi yolculuk Fethiye Kaş tekne yolculuğunda, yiyecekler (Sabah, Öğle, Akşam ve Kahvaltıda içeçek)

Fethiye Kaş Tekne Turu Mavi Yolculuk Programı

Gün 1.: Mavi Yolculuk Tekne Turu

1. Gün Mavi Yolculuk görülücek yerler: Fethiye, Kelebek Vadisi, Ölüdeniz.
Mavi Yolculuk Yiyecek ve İçecek: Öğle Yemeği, Akşam Yemeği.

Mavi yolculuk Fethiye'den Kaş'a doğru limandan ayrılarak sabah saat 10:00 da başlar. Keyifli ve güzel bir üç gün sizleri beklemektedir. Fethiye'den Kaş'a doğru olan rotamızın ilk uğrak noktası, Kelebek Vadisi’ne doğru yola çıkıyoruz. Kelebek vadisinde 136 türden farklı kelebek türlerini görebilirsiniz. Ardından Avrupa’nın en çok fotoğraflanan ve yamaç paraşütü için dünyanın en iyi yerlerinden biri olan Ölüdeniz plajına seyire çıkacağız. (Yamaç Paraşütü yapmak isteyen misafirlerimiz için, zamanları olucak, yamaç paraşütü için önceden rezervasyon yapmaları gerekmektedir.) Rezervasyonlu yamaç paraşütü yapacak yolcular buradan alınarak yamaç paraşütü yaparlar. Ayrıca Ölüdenizde gün batımı seyredebilirsiniz. Gece teknemiz Noel Baba Adasına demir atacak ve gece burada geçirilecektir.

Gün 2.: Mavi Yolculuk Tekne Turu

2. Gün Mavi Yolculuk görülücek yerler: Noel Baba Adası, Akvaryum Koyu, Kalkan, Kaş
Mavi Yolculuk Yiyecek ve İçecek: Kahvaltı ve İçecek, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği.

Fethiye'den Kaş'a Mavi Yolculuğumuzun İkinci günün sabahında güzel bir kahvaltının ardından yüzmek ve Akvaryum koyunun eşsiz güzellikleriyle tanışmak için mavi turumuz Kalkan’a hareket edecektir. Burası hem yüzmek hem de şnorkel yapmak için mükemmeldir. Öğle yemeğimiz için ise küçük ve şirin bir balıkçı kasabası olan Kaş’a hareket edilir. Kaş’ta birçok el yapımı takı, giysi, ev eşyası satan mağazaları keşfetmek ve Kaş Kalesini gezmek için vaktiniz olacaktır. Gecemizi ise Kaş ve Kekova arasındaki güzel bir koyda geçireceğiz.

Gün 3.: Mavi Yolculuk Tekne Turu.

Kahvaltı sonrası Kaşlimanda sonlandırıcak olan tekne turumuz ile, Kaş limanını ve Güzel Kaş'ı gecerek turumuzu sonlandıra bilirsiniz.

Mavi Yolculuk Yiyecek ve İçecek: Kahvaltı ve İçecek.

Kahvaltıdan Sonra Kaş limanda turumuz sona eriyor.

Teknede 2 veya 3 er kişilik duş ve tuvaletleri müstakil olan kabinlerde konaklamalar

Tekne de Alınıcak Kahvaltılar

Tekne de Alınıcak Öğle yemekleri

Tekne de Alınıcak Akşam yemekleri

Tekne de Alınıcak Meyveler

Tekne de Alınıcak Akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskivüt servisleri

Güvertedeki ekipmanların kullanımı

Mazot

Su kullanma

Mürettebatın hizmetleri

Tekne ve yolcu sigortası

Liman giderleri

Kaptan hava durumuna göre programda değişiklik yapabilir.

Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi, 3 gün 2 gece tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve TL cinsindendir.

Tek kişi kabin farkı %100.

Çocuk indirimi ( sadece ebeveynleri ile aynı kamarada kalmaları durumunda ) ; 4-10 yaş %50, 10 yaş üzeri tam fiyat. Çocuk için extra yatak konulmaz.

Turlar standart teknelerle yapılır, katılımcılara haber vermek sizin tur başlangıç saatinden önce tekne degiştirilebilir. (Turu talep eden kiş sayısına göre)

Dışardan yata alkollü ve alkolsüz içecek getirmek kesinlikle yasaktır. Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yatın barında satılmaktadır. Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı haricindeki diğer zamanlarda ücretlidir. Geç kalan bir yolcunun yata ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır.

Kabin Kiralama turlarımız en az 2 kişi ile katılabileceğiniz böylelikle tekneyi tümden kiralama zorunda kalmayacağınız için ekonomik mavi tur lar olup, tekneyi diğer misafirler ile paylaşıcağınız dan dolayı farklı ülke ve kültürlerden insanları tanıyabilceğiniz turlardır.

Daha önce mavi yolculuk yapmadıysanız,bu kısa turumuz tam size göre.Kabin kiralama turumuz Fethiye’den başlayıp tüm Göcek Koylarını ve 12 adaları dolaşarak size Marmaris’te veda edecektir.

Başlangıç Fiyatı

1,050.00
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN