Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu

4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu: Akdeniz mavi sularında gezintinin engüzel yollarından biri. Olimpos'tan Fethiye'ye 4 Gün boyunca eğlenerek, tatil yapıp, dinlene bileceğiniz ve otel yerine secebileceğiniz bir tekne turu organizasyonu olup, herşey dahildir.

4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu 14 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu 24 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu 34 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu 44 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu 5
TUR DEĞERLENDİRMESİ

8 Yorum | 5.0/5
10.147 kişi bu tura baktı
4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu

4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu, harika zaman geçirmek için mükemmel bir secenek.

Irfan Daglı - 5.0/510 July 2018

Gün 1.: Olimpos'tan Fethiye'ye 4 Gün 3 Gece Tekne Turu.
Günün Rotası:
Demre, Korsanlar Mağarası, Gökkaya Koyu.

Olimpos'tan Fethiye'ye 4 gün 3 gecelik tekne turu mavi yolculuk sabah saat 10:00 da Olimpos Ağaç bölgesinden misafirlerin alınması veya Demre limanda buluşma ile başlar. (Demre’den katilacak yolcularimiz saat 12:00 da Demre otogarindan alinir)12:30 itibari ile tekeye biniş.Kısa bir yüzme molası için Korsanlar Mağrası na hareket.Gece Konaklama ve akşam yemeği için Gökkaya’ya hareket edilir. İsteğe bağlı olarak meşhur Smugglers Inn diskoya gidip eğlenebilirsiniz. (1.Gece).

Gün 2.: Olimpos'tan Fethiye'ye 4 Gün 3 Gece Tekne Turu.
Günün Rotası: Simena, Balıkçı Köye, Batık Şehir, Kekova.

Kahvaltıdan sonra Simena’ya hareket edilir. Simena’da mola verilir. İsteğe bağlı olarak geleneksel Türk Balıkçı köyleri Bizans /Otaman Kaleyi ziyaret edebilrsiniz. Simena sonrası Batık Şehire hareket edilir. Burada durmadan yavaş olarak gidilir.Akşam yemeği ve geceleme için Kekova yanındaki koyda durulur. (2.Gece).

Gün 3.: Olimpos'tan Fethiye'ye 4 Gün 3 Gece Tekne Turu.
Günün Rotası: Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Gemiler Adası

Sabah 05:00 veya 06:00 gibi açık denizi geçebilmemizden dolayı kahvaltı için kelebekler Vadisi’ne hareket.Kahvaltıdan sonra Kelebekler Vadisi’ne isteğe bağlı olarak yürünebilir. Öğle yemeği için Ölüdeniz’e hareket.isteğe bağlı olarak yamaç paraşütü yaptırılır.Geceleme ve akşam yemeği için Gemiler Adası’ na hareket edilir. (3.Gece).

Gün 4.: Olimpos'tan Fethiye'ye 4 Gün 3 Gece Tekne Turu.
Günün Rotası: Samanlık Koyu, Fethiye Liman.

Kahvaltıdan sonra öğle yemeği için Samanlık koyuna gidilir. Saat 13:00-14:00 civarında Fethiye Limana varış ve turumuzun sonu .

Yatta tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi).
Güvertedeki ekipmanların kullanımı.
Mazot.
Su kullanma.
Mürettebatın hizmetleri.
Yat sigortası.
Yat çamaşırhanesi.
Liman vergileri.
Demir atma giderleri.

Kaptan hava durumuna göre programda değişiklik yapabilir.

Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi, 4 gün 3 gece tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve TL cinsindendir.

Tek kişi kabin farkı %70’dir.

Çocuk indirimi ( sadece ebeveynleri ile aynı kamarada kalmaları durumunda ) ; 4 - 10 yaş %50, 10 yaş üzeri tam fiyat. Çocuk için extra yatak konulmaz.

Fiyatlamada TCMB efektif satış kuru esas alınmaktadır.

İlk defa mavi tur yolculuğuna katılacak misafirlerimiz bu kısa tekne turlarından birine katılarak deneyim kazanabilirler.

4 Gün Olimpos Fethiye Tekne Turu:

Başlangıç Fiyatı

1,750.00
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN