Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (4 Gun 3 Gece)

Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (Olimpos Fethiye 4 Gun 3 Gece), Akdenizdeki en guzel tekne gezilerinden biri olan Olimpos Fethiye Tekne turu, misafirlerimizi 4 gün boyunca, eğlenip dinlenebilecekleri ve 3 gece gök yüzünün güzelliklerini seyredebilicekleri tatilin engüzel yollarından biridir.

Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (4 Gun 3 Gece) 1Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (4 Gun 3 Gece) 2Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (4 Gun 3 Gece) 3Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (4 Gun 3 Gece) 4Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (4 Gun 3 Gece) 5Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (4 Gun 3 Gece) 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

7 Yorum | 5.0/5
3.142 kişi bu tura baktı
Olimpostan Fethiyeye Mavi Yolculuk

Bayram tatilinde 4 gün 3 gece çok güzel bir tekne turu tatili geçirdik. Eğer tekne tatili yapmak istiyorsanız kesinlikle değerlendirmeniz gereken bir program.
Öncelikle tekne temiz ve personel de çok titiz. Kesinlikle bu konuda sıkıntı çekeceğini düşünenleri çok rahatlatacaktır. Yemekler konusunda da içiniz çok rahat edebilir çünkü yemekler hem göze hem de damağa hitap ediyor. Tatiliniz boyunca birçok yer görme şansınız oluyor ve bu programın farkını yer seçimlerinde de görebiliyorsunuz.
Dostane tavırları ve hoş sohbetleri de ayrı bir güzellik katıyor. Diğer misafirlerle de hoş sohbet vakit geçirdik.
Bu güzel tatil için gemi turu ekibine teşekkür ederiz.

Yaşar Çakmak - 5.0/514 September 2016

Olympos'tan Fethiye'ye Mavi yolculuk (Olimpos Fethiye 4 Gun 3 Gece)

Gün 1: Olympos, Nuelbaba Kilisesi, Mayra Arkeolojik Alan, Demre, Korsan Kayaları.

Olympos Saat 10:00 – 10:30 arasında Olympos ağaç evlerde toplanma. Arkeolojik alan Myra ve St. Nicholas kilisesini ziyaret için demre’ye otobüs ziyareti, istek durumuna göre alışveriş ve banka işleri. Yat Demre limanından 13:00 – 14:00 arasında ayrılır. Deniz şartlarına bağlı olarak Korsan Kayaları ve koruma altına alınan Likya-Roma arkeolojik bölgesi Kekova yakınlarındaki Batık Şehir. Araçların giremediği geleneksel balıkçı kasabası Simena ve Bizans-Osmanlı Kalesi’ ni ziyaret. Gökkaya Koyu’ nda su sporları yapma imkanı bulunmaktadır. Bu korsan cenneti koyda akşam yemeği, rahat zaman ya da kaçakçılar mağarasında parti.

Gün 2: Kalkan Sunset ve Kahvaltı, Akvaryum ve Firnaz Koyları.

Kalkan Sunset Kahvaltı. Kaş’a hareket. Bu güzel ve sessiz kasabada yüzme ve öğle yemeği. Bir zamanlar eski Antiphellos olarak alınan Likya kaya mezarları ve höyükleri ve antik Roma tiyatrosunun bulunduğu bu eşsiz balıkçı kasabasını ziyaret. Akşam yemeği ve konaklama için Kalkan yakınlarındaki Akvaryum veya Firnaz koyunda demirlemek.

Gün 3: Kelebekler Vadisi, Olüdeniz. St. Nicholas Adası.

Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz (Butterfly Valley Deniz) koşulları elverişli ise gün doğumu ile birlikte kahvaltı ve 136 çeşit kelebeğin görülebileceği doğal harika Kelebekler Vadisi’ne hareket. Deniz koşullarına göre Ölüdeniz bir sonraki durak olacaktır. Öğle yemeği ve opsiyonel olarak yamaç paraşütü. Günün son durağı St. Nicholas Adası. Bizans kalıtıları, yüzme, akşam yemeği ve 3. akşam konaklama.

Gün 4: Samanlık Korfezi,

Fethiye Harbour Kahvaltı. Samanlık Körfezine hareket. ( Yüzme ve öğle yemeği ) Son olarak saat 14:00 – 16:00 arası ulaşılacak olan Fethiye limanına hareket.

Olympos ağaç evlerinden tekneye transfer.
Yemek ( kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı ), yakıt, liman ücretleri, servis.
Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.
Yolcularımız atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.)

NOT: Yat Kötü hava veya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Para iadesi yapılmayacaktır.

DAHİL OLMAYANLAR (KABİN TURLARI İÇİN):
Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır.
Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz.
Lütfen kendi havlularınızı getiriniz.
Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti.
Mürettebat bahşişi (%3-5) fiyata dahil değildir.

Başlangıç Fiyatı

1,250.00
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN