Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Demre, Fethiye Yat Turu

Demre, Fethiye Yat Turu, 8 gün 7 gece süren bir turdur. Demre Andriake limanından başlayan turumuzda Gökkaya Koyu, Kekova, Kaş, Kalkan, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Fethiye, Mersinli Koyu, Santi Nikolas Adası, Fırnaz Koyu, Kaputaş Plajı, Limanağzı Koyu, Tersane Koyu, Aperlai Koyu, Üçağız ve Karaloz Koylarını ziyaret edeceksiniz.

Demre, Fethiye Yat Turu 1Demre, Fethiye Yat Turu 2Demre, Fethiye Yat Turu 3Demre, Fethiye Yat Turu 4Demre, Fethiye Yat Turu 5Demre, Fethiye Yat Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

8 Yorum | 4.8/5
4.047 kişi bu tura baktı
Tam 8 Gün Muhteşem Bir Tekne Turu

Konaklamalı olarak 8 gün kaldık. Mürettebat çok kibar ve eğlenceli. Üniversiteden arkadaşlarla beraber gittik. Seçtikleri demre kekova müthiş. Sadece istiyorsun anında oluyor ! Bu arada deniz keyfi yanında çok eğlenceli su aktiviteleri de müthiş. arkadaşlarla sorunsuz harika 8 gün geçirdik, kesinlikle tavsiye ederim

İbrahim Karay - 5.0/505 September 2016

Antalya Havaalanı’ndan Demre Andriake limanına transfer.

1.Gün: Gökkaya Koyu

Akşam yemeginden sonra da yalnız denizden ulaşımı mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence.

2.Gün:

Kahvaltı sonrası Batık şehir Kekova - Simena Kalesi - Kaş Yat Limanı öğle yemeği - Kalkan Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

3.Gün:

Sabaha karşı demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisi’nde verilir - Ölüdeniz de öğle yemegi - Fethiye Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

4.Gün:

Kahvaltı sonrası hareket - Mersinli Koyu’nda yüzme molası ve öğle yemeği - Santi Nikolas Adası’nda gezinti, akşam yemeği ve geceleme.

5.Gün:

Sabah erkenden demir alınır ve kahvaltı Kalkan yakınındaki Fırnaz Koyu’nda verilir. Kaputaş Plajı, yüzme molası - Limanağzı koyu, öğle yemeği ve yüzme - Kaş yat limanı, akşam yemeği ve geceleme.

6.Gün:

Kahvaltı sonrası Kaş Yat Limanı’ndan hareket. Yunan Adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane Koyu’nda öğle yemeği. İç Sıçak Koyu’ndan Aperlai Koyu’na yürüyüş. Üçağız da akşam yemeği.

7.Gün:

Kahvaltı ve yüzme molası Karaloz Koyu’nda ve öğle yemeği için Gökkaya Koyu’na veya Andriake Limanı’na demir atılır.

8.Gün:

kahvaltı sonrası Antalya Havaalanı’na yolcuların transferi yapılır.

Noel Baba Kilisesi ve Kaya mezarlarına turu havaalanı ndan geliş veya veya dönüş transfer saatine göre ayarlanır.

Başlangıç Fiyatı

Sorun
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN