Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Antalya, Fethiye Yat Turu

Antalya, Fethiye Yat Turu, 8 gün 7 gece süren bir mavi turdur. Turumuzda Fethiye, Kelebekler Vadisi, Fırnaz Koyu, Kaputaş Plajı, Kaş, Aperlai Koyu, Akvaryum Koyu, Andriake Limanı, Demre, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Kekova, Kalkan, Ölüdeniz, Saint Nikolas Adası ve Tarzan Koyu'nu gezme imkanı bulacaksınız.

Antalya, Fethiye Yat Turu 1Antalya, Fethiye Yat Turu 2Antalya, Fethiye Yat Turu 3Antalya, Fethiye Yat Turu 4Antalya, Fethiye Yat Turu 5Antalya, Fethiye Yat Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

18 Yorum | 4.8/5
8.740 kişi bu tura baktı
Antalya, Fethiye Yat Turu

Antalyadan Fethiyeye yat turu ile ilgili fiyatları öğrenmek istiyorum, bilgi verebilirmisiniz?

Attila Atun - 5.0/527 October 2016

Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye Yat Limanı’na transfer

1. Gün:

Fethiye Yat Limanı’nda konaklanır.

2. Gün:

Kahvaltı sonrası limandan çıkış.Kelebekler Vadisi’nde öğle yemeği - Fırnaz Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme.

3. Gün:

Kaputaş Plajı’nda kahvaltı - Kaş Yat Limanı’nda öğle yemeği ve ikmal - İç Sıçak Koyu’nda Aperlai Koyu’na yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme. Kahvaltı Akvaryum Koyu’nda verildikten sonra Andriake Limanı’na demir atılır. Arzu eden yolcular için Demre Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları Myra’ya tur düzenlenir. Tur sonrası öğle yemeği - Korsan Mağarası’nda yüzme molası ve Gökkaya Koyu.

4. Gün:

Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeğinden sonra da ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence düzenlenir.

5. Gün:

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova - Simena Kalesi’nde gezinti - Kaş Yat Limanı’nda öğle yemeği ve ikmal - Kalkan Yat Limanı’nda veya Fırnaz Koyu’nda akşam yemeği.

6. Gün:

Sabah erken demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisi’nde verilir - Ölüdeniz de öğle yemeği - Saint Nikolas Adası’nda yüzme, gezinti, akşam yemeği ve geceleme..

7. Gün:

Kahvaltı sonrası Tarzan Koyu’nda yüzme ve öğle yemeği. Akşama doğru Fethiye Yat Limanı’na girilir, akşam yemeği ve geceleme. Son geceleme Fethiye Yat Limanı’nda yapılmaktadır.

8. Gün:

Kahvaltı sonrası Dalaman Havaalanı’na yolcuların transferi yapılır.

Başlangıç Fiyatı

Sorun
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN