Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Fethiye, Marmaris, Fethiye Tekne Turu (8 Gün 7 Gece)

Fethiye, Marmaris, Fethiye Tekne Turu,8 gün 7 gece süren bir mavi yolculuk turudur. Bu mavi turumuzda Fethiye, Kızıl Ada, Yassıcalar, Bedri Rahmi Koyu, Dişibilmez Koyu, Sarıgerme, Baba Adası, İnce Ada, Kadırga, Kumlubük, Marmaris, Cennet Adası, Ekincik, Dalyan Çayı, Kaunos Harabeleri, Kaya Mezarları, İztuzu kumsalı, 12 Adalar, Ağa Limanı, Domuz Adası, Kleopatra Hamamı ve Turunç Koyu'nu gezeceksiniz.

Fethiye, Marmaris, Fethiye Tekne Turu (8 Gün 7 Gece) 1Fethiye, Marmaris, Fethiye Tekne Turu (8 Gün 7 Gece) 2Fethiye, Marmaris, Fethiye Tekne Turu (8 Gün 7 Gece) 3Fethiye, Marmaris, Fethiye Tekne Turu (8 Gün 7 Gece) 4Fethiye, Marmaris, Fethiye Tekne Turu (8 Gün 7 Gece) 5Fethiye, Marmaris, Fethiye Tekne Turu (8 Gün 7 Gece) 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

12 Yorum | 4.9/5
3.844 kişi bu tura baktı
Fethiyeden Marmarise Kadar Huzur

Keyifli bir tekne turu için Gemi turu tercih edilmeli. Tailin anlamını bulduğu bir programdı. Kalabalık yok bangır bangır müzik yok Yemekler de gayet lezzetli ve tur programı çok güzel fethiyede bir haftanızı mutlaka tekne turuna ayırın.

Murat Aslan - 5.0/522 September 2016

1. Gün: Yassıca Adaları

Marmaris - Fethiye - Marmaris 8 günlük tur alan yolcular ile yata saat 11.00 itibari ile yeni binen yolcular hazır olduktan ve liman formaliteleri’de bittikten sonra Fethiye yat limanından öğlen vakti hareket edilir. Kızıl ada’da öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Yassıcalar da yine yüzme molası ve 5 çayının ardından hareket. Bedri Rahmi Koyun’da gece konaklama ve akşam yemeği.

2. Gün: Baba Adası

Sabahleyin 3 - 4 saatlik uzunca bir seyirle Dişibilmez Koyu'nda sabah kahvaltısı ve yüzme molası. Sarıgerme yakınlarında öğle yemeği ve 5 çayının ardından, Baba Adası’na varış ve geceleme bu adada yapılır.

3. Gün: Marmaris

Sabahleyin yaklaşık iki saatlik bir seyirle İnce Ada ve gece Kilise’ye varış. Öğleden sonra Kadırga ve Kumlubük’te yüzme molaları. Akşam saatlerinde Marmaris yat limanına giriş ve geceleme.

4. Gün: Marmaris

Marmaris’te kahvaltı sonrası 09:30’da yattan iniş.

5. Gün: Marmaris

Fethiye - Marmaris - Fethiye 8 günlük tur alan yolcular ile Öğle vakti saat 13:00 da Marmaris Yat Limanından yata biniş yapan yeni yolcuların alışveriş tanışma, enformasyon ve tüm işlemleri tamamlandıktan sonra saat 15.00 sıralarında Marmaris Yat limanından ayrılış, akşam yemeği ve Cennet Adası'nda geceleme.

6. Gün: Ekincik

Kahvaltı sonrası Ekincik’e hareket. Yüzme molası ve öğle yemeği Ekincik'te verilir. Yemekten sonra kücük balıkçı teknesi ile kamışlarla kaplı Dalyan Çayı deltasında bir tur düzenlenir. (burada kiralanan balıkcı kayıkları extra ücrete tabi olup tur fiyatına dahil değildir) Kaunos Harabeleri'ni, Kaya Mezarları'nı, çamur banyosunu ve İztuzu Kumsalı'nda yüzme olanağını içeren ve yolcuların kendi isteklerine bağlı olarak katıldıkları bu turdan sonra akşam yemeği ve geceleme Ekincik’te yapılır.

7. Gün: 12 Adalar

Sabah çok erken hareket ederek 3 - 4 saatlik bir yolculuktan sonra kahvaltı zamanı Ağa Limanı'na demir atılır. Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Domuz Adası'nda yüzme molası, Kleopatra Hamamı’nda 5 çayı Akşam yemeği ve geceleme Bedri Rahmi Koyu’nda.

8. Gün: Fethiye Körfezi

Kahvaltı sonrası Fethiye yakınlarındaki Turunç Koyu’na gidilir. Öğle yemeği ve yüzme molası verildikten sonra Saat 15.00 sıralarında Fethiye yat limanına girilir. Marmaris’ten Fethiye’ye tek yön tur alan yolcuların turları burada biter.

 • Yatta 2 şer kişilik duş ve tuvaletleri müstakil olan kabinlerde konaklamalar
 • kahvaltılar
 • öğle yemekleri
 • akşam yemekleri
 • meyveler
 • akşama doğru 5 çayı dediğimiz çay kahve ve biskivüt servisleri
 • Güvertedeki ekipmanların kullanımı
 • Mazot
 • su kullanma
 • mürettebatın hizmetleri
 • yat ve yolcu sigortası
 • liman giderleri

Dışardan yata alkollü ve alkolsüz içecek getirmek kesinlikle yasaktır. Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yat barında satılmaktadır. Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı haricindeki diğer zamanlarda ücretlidir.

Geç kalan bir yolcunun yata ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır. Tur bedelinin tamamı veya depozitosu ödenmemiş rezervasyonlar konfirme edilmiş dahi olsa geçersizdir.

Başlangıç Fiyatı

Sorun
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN