Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu

Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu, 4 gün 3 gecelik bir mavi yolculuk turudur. Bu turumuzda Fethiye, Kleopatra ve Hamam koyu, Bedri Rahmi Koyu, Göcek ve Kızıl Ada'yı göreceksiniz.

Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu 1Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu 2Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu 3Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu 4Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu 5Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

21 Yorum | 5.0/5
10.419 kişi bu tura baktı
Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu

"Fethiye, Ölüdeniz, 12 Adalar, Göcek Tekne Turu"
Mükemmel bir tatil planı, güzel ve keyifli zaman geçiriliyor.

Hadi Arslan - 5.0/514 July 2018

1. Gün:

Saat 10:30 civarında Fethiye Limanı’ndan 12 Adalar’a hareket. Yüzerek ve şinorkelle Ağ Koyu’nda dalış, öğle yemeği öncesi eğlenceniz olacaktır. Sonrasında Kleopatra ve Hamam Körfezine doğru birkaç adanın arasından yelken açacağız ve Roma hamamlarının antik kalıntıları arasında yüzeceğiz. .

2. Gün:

Kahvaltıdan sonra, 1973’de bir kayaya yaptığı balık resmi sonrasında ismiyle anılan koy olan Bedri Rahmi Koyu’na hareket. Berrak sulara atlayabilir veya adayı keşfe çıkabilirsiniz. Sonrasında öğle yemeğinin yeneceği ve sığ sularında dalış yapılabilecek küçük bir kumsalı olan yassı adaya yelken açılacak. Önemli tarihi tershanelerden birinin görüleceği tershane koyuna yol alınılacak. Akşam yemeği ve teknedeki son gece.

3. Gün:

Yüzüp dalış yapabileceğiniz, güneşlenip doğanın tadını çıkarabileceğiniz sessiz sakin Göcek’e hareket edilecek. Son deniz keyfi Kızıl Ada’da çıkarılacak. Bundan sonra Fethiye koyuna geri dönüp teknemize veya edeceğiz.

4. Gün:

Kötü hava veya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir. Para iadesi yapılmayacaktır.

  • Olympos ağaç evlerinden tekneye transfer.
  • Yemek ( kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı ), yakıt, liman ücretleri, servis.
  • Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.
  • Yolcularımız atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler.
  • (Bunlar teknede satılmamaktadır.)

Dışardan yata alkollü ve alkolsüz içecek getirmek kesinlikle yasaktır. Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler yat barında satılmaktadır. Çay, kahve ve diğer sıcak içecekler kahvaltı ve 5 çayı haricindeki diğer zamanlarda ücretlidir.

Geç kalan bir yolcunun yata ulaşabileceği noktaya kadar olan transfer ve masrafları yolcunun sorumluluğundadır. Tur bedelinin tamamı veya depozitosu ödenmemiş rezervasyonlar konfirme edilmiş dahi olsa geçersizdir.

Başlangıç Fiyatı

1,250.00
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN