Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne TuruÖZEL

Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu; mavi yolkuluk mu yapmak istiyorsunuz? Sizler için hazırladığımız muhafazakar tekne turuna tatılabilir veya rotanızı kendiniz belirleye bilirsiniz.

Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu 1Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu 2Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu 3Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu 4Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu 5Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

0 Yorum | 0.0/5
5.359 kişi bu tura baktı

Gün 1.: Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu.

Gürülucek Yerler: Fethiye to Olimpos, Tekneye Biniş, Ölüdeniz, (Yamaç Paraşütü Yapılabilir).

Fethiye deki ofisimizde 9.30’da buluşma ve formalite işlemleri bitirildikten sonra yata biniş. Rezervasyonlu bütün yolcular gelip tüm işlemler bitirildikten ve Liman başkanlığından da çıkış alındıktan ve sonra hareket edilir. Öğle yemeği ve denize girmek için Ölüdeniz’e gidilir. Rezervasyonlu yamaç paraşütü yapacak yolcular buradan alınarak yamaç paraşütü yaparlar (yattan transfer ücretsiz olup uçuş ücretini yolcular kendileri öderler). Adada gezinti akşam yemeği ve geceleme için tarihi Saint Nicholas adasına geçilir. Yamaç paraşütü yapmaya giden yolcular ise geç kalmışlar ise uçtuktan sonra buraya getirilirler (1.Gece).

Gün 2.: Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu.

Gürülucek Yerler: St. Nicholas Adası, Firnaz Koyu, Kaş, İç Sıçak Koyunda Yüzme Molası.

Sabah çok erken güneş doğmadan St Nicholas adasından demir alınır ve 3 – 4 saat gibi uzun bir yolculuktan sonra Kalkan yakınındaki Fırnaz Koyu'na varılır. Kahvaltı denize girme molasından sonra Kaş’a hareket edilir. Kaş yat limanında öğle yemeği alışveriş ve ikmal, İç Sıçak koyu'nda yüzme molası akşam yemeği ve geceleme (2.Gece).

Gün 3.: Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu.

Gürülucek Yerler: Batık Şehir, Kekova, Simena, Korsan Mağarası, Gokkaya Koyu, ( Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler.)

Kahvaltı ve yüzme molasından sora Batık şehir Kekova’ya hareket edilir. Kekova adasında durmak yasaktır onun için yat yavaş olarak ada yakınından geçerken yarısı deniz kenarında yarısı deniz içinde kalmış Likya harabeleri seyredilir. Ve hemen ada karşısında bulunan antik Simena köyüne geçilerek öğle yemeği verilir ve kaleye gezinti yapılır. Yemekten sonra Korsan mağarası gösterilerek Gökkaya koyuna geçilir. Burada denize girilebilir, ücret karşılığı su sporları da yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra ise arzu eden yolcular sadece yat yolcularının gidebileceği Disco Smugglers Inn de eğlenebilirler. Disco ya gidiş ve dönüş disconun servisi tarafından ücretsiz yapılır (3.Gece).

Gün 4.: Muhafazakar Mavi Yolculuk Tekne Turu.

Gürülucek Yerler: Demre, Andriake Limani,

Kahvaltı sonrası Demre Çayağzı mevkiinde Andriake limanında alargaya demir atılır ve Sabah saat 10 da yat turumuz tamamlanmış olur. Fethiye’ye geri dönecek veya Antalya’ya gidecek yolcuların Demre Otogarına kadar transferleri ücretsiz olarak yapılır. Otobüs ücretlerini yolcular kendileri öderler. Olympos’a gidecek yolcular ise aynı servisimiz ile Olympos’a kadar ücretsiz götürülürler.

Yatta tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi)

Güvertedeki ekipmanların kullanımı

Mazot

Su kullanma

Mürettebatın hizmetleri

Yat sigortası

Yat çamaşırhanesi

Liman vergileri

Demir atma giderleri

Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişibaşı fiyatlarıdır. Tek kişilik kabin fiyat farkı 70%

Başlangıç Fiyatı

1,750.00
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
YORUM YAZIN