Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Kemer Tekne Turu

Kemer Tekne Turu, Akdeniz ‘in muhteşem koylarını görmek ve yaz sıcağında serinlemek için tekne turu iyi bir seçim olacaktır. Tüm gün boyu teknede yapılan animasyonlar ve farklı şovlar, deniz ve güneş ile güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Kemer Tekne Turu 1Kemer Tekne Turu 2Kemer Tekne Turu 3Kemer Tekne Turu 4Kemer Tekne Turu 5Kemer Tekne Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

11 Yorum | 5.0/5
6.609 kişi bu tura baktı
Kemerde Tekne Turu Keyfi

Kemere kadar gelmişken günübirlik tekne turuna katılmadan olmaz. Kendimizi fıstık gibi koylarda suya bırakmak, ortamın şahaneliğine kapılmak, çok güzel bir duygu.

Melike Paçalı - 5.0/510 September 2016

Gün 1.: Kemer Tekne Turu

10:00 AM Kemer limanında hareketle başlar, ve tüm yaz sezonu boyunca Nisan ve Ekim ayları arasındaTekne Turuza katılmak isteyen misafirlerimizin, Kemerlimanında, rezervasyonlarını yaptırdıktan sonra saat 09:30 - 45' te hazır olmalarını rica ederiz.

Kemer Tekne Turu

Tekne Turu korsan ve ahşap tekneler ile yapılmaktadır. Tekne turu sabah saat 10.00 da başlar ve 16.30 kadar sürer. Turumuza Antalya, Kundu, Lara, Kemer ve çevre beldelerde konaklayan tüm misafirlerimiz katılabilirler. Tekne Turu programımız teknemizin Kemer limanından ayrılması ile başlar. İlk durağımız Cennet Koyu yüzme molası ile başlar. Cleopatra koyunda yüzme molası ve öğle yemeği verilir. Öğle yemeği dâhildir içecekler ektradır. Öğle yemeğinde tavuk veya balık, makarna (spagetti), salata ve mevsim meyvesi ikram edilir. Eğer şanslı bir günde iseniz yunus görme şansınızda olabilir. Yemek molasından sonra phaselis koyunda yüzme molası verilir ve isteyen misafirlerimiz phaselis antik kentine giriş bileti alarak (20 TL) gezebilir. ardından dönüş yoluna çıkılır. Çeşitli animasyonlar ve müzik eşliğinde teknemiz tekrar Kemer limanına yanaşır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi tatiller dileriz.

16:30 PM Kemer Tekne Turu sonunda Kemer limana vararak sona erir.

  • Tekne Turu
  • Öğlen Yemeği

Başlangıç Fiyatı

99.00
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN