Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Kemer, Kaş Yat Turu

Kemer, Kaş Yat Turu, 15 gün 14 gecelik mavi yolculuk turudur. Turumuzda Ayışığı Koyu, Olympos Plajı, Adrasan, Andriake Limanı, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Kekova, Kaş, Kaputaş Plajı, Kalkan, Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz, Tarzan Koyu, Mersinli Koyu, Saint Nikolas Adası, Fırnaz Koyu, Balıkçı Koyu, Kaputaş Plajı, Limanağzı Koyu, Tersane Koyu, Aperlai Koyu, Üçağız, Karaloz Koyu, Çamlık Koyu, Gelidonya, Porto Geneviz Koyu, Kemer Ayışığı Koyu ve Sıçan Adası'nı göreceksiniz.

Kemer, Kaş Yat Turu 1Kemer, Kaş Yat Turu 2Kemer, Kaş Yat Turu 3Kemer, Kaş Yat Turu 4Kemer, Kaş Yat Turu 5Kemer, Kaş Yat Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

6 Yorum | 4.8/5
4.488 kişi bu tura baktı
15 Günlük Muhteşem Bir Tatil

Hayatımda ilk defa Kaş 'a gittim. 2 çift olduğumuz için dağılmak ayrı plan yapmış olmak istemediğimiz için farklı bir alternatif düşündük. Karar verdik tekneyle çıkmaya . Ama bir sorunumuz vardı kimseyi tanımıyorduk ve güzel olmasını istiyorduk. tam da bu esnada gemi turunu bulduk. Tekneye gittiğimiz an rüya gibi geçen 15 günümüz başlamış oldu. Bir tekne düşününki içinde her şeyi var.15 gün boyunca çok eğlendik. Benim için yaşadığım anların öneminin yanı sıra o anların fotoğraflar ve videolarla kalıcı hale dönüşmesi de o kadar önemli, Gemi turu bu işin hakkını tam verdi. Tekne ekibini ve kaptanı da es geçemem .hepsi güler yüzlü harika insanlardı. Açıkçası gemi turuyla denizde mavi tura çıktıysanız geri o kadar çok mutlu döneceksiniz ki kelimelerle ne yazsam buraya az gelecek. Bundan sonra bizim yazları ikinci evimiz. , misafirperverliği, pozitif enerjisi ve bize yaşattığı o harika 15 gün asla unutulmayacak. Her şey için Teşekkürler.

Hilal Kaplan - 5.0/505 September 2016

Antalya Havaalanı’ndan Antalya Yat Limanı’na transfer.

1. Gün:

Antalya Yat Limanı’nda konaklanmaktadır.

2. Gün:

Kahvaltı sonrası demir alınır. Kemer Ayışığı Koyu’nda öğle yemeği, Olympos Plajı’nda yüzme molası ve gezinti - Adrasan’da akşam yemeği ve geceleme. Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanı’nda verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları’nı görmek için katılırlar. Tur dönüşü öğle yemeği ve Korsan Mağarası'nda yüzme molası verilir.

3. Gün:

Gökkaya Koyu: Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeğinden sonra ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme.

4. Gün:

Kahvaltı sonrası Batık şehir Kekova - Simena Kalesi’nde gezinti ve öğle yemeği - Kaş Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

5. Gün:

Kaputaş Plajı’nda yüzme molası - Kalkan Yat Limanı’nda akşam yameği ve geceleme.

6. Gün:

Sabaha karşı demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisi’nde verilir - Ölüdeniz'de öğle yemegi - Tarzan Koyu’nda yüzme molası - Fethiye Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

7. Gün:

Kahvaltı sonrası hareket - Mersinli Koyu’nda yüzme molası ve öğle yemeği - Saint Nikolas Adası’nda akşam yemeği ve geceleme.

8. Gün:

Sabah erkenden demir alınır ve kahvaltı Kalkan yakınındaki Fırnaz Koyu’nda verilir. Balıkçı Koyu'nda yüzme molası ve öğlen yemeği. Akşam yemeği ve geceleme Kalkan yat limanında.

9. Gün:

Kaputaş Plajı’nda yüzme molası - Limanağzı Koyu’nda öğle yemeği - Kaş Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

10. Gün:

Kahvaltı sonrası Kaş Yat Limanı’ndan hareket. Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane Koyu’nda öğle yemeği.- İç Sıçak Koyu’ndan Aperlai Koyu’na yürüyüş. Üçağız'da akşam yemeği ve geceleme.

11. Gün:

Kısa bir yolculuktan sonra kahvaltı ve yüzme molası Karaloz Koyu’nda ve Çamlık Koyu'nda öğle yemeği - Gökkaya Koyu’nda akşam yemeği ve eğlence.

12. Gün:

Sabaha karşı çok erken demir alınır. Gelidonya da kahvaltı - Sazak Koyu’nda öğle yemeği - Porto Geneviz Koyu’nda akşam yemegi ve geceleme.

13. Gün:

Kahvaltı sonrası Olympos Plajı’nda yüzme molası - Faseliste öğle yemeği - Kemer Ayışığı Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme.

14. Gün:

Kahvaltı sonrası Sıçan Adası’nda öğle yemeği ve yüzme molası ve akşama doğru Antalya Yat Limanı’na giriş. Akşam yemegi ve geceleme.

15. Gün:

Kahvaltı sonrası Antalya Havaalanı’na transfer.

Başlangıç Fiyatı

Sorun
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN