Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Finike, Kalkan Yat Turu

Finike, Kalkan Yat Turu, 8 gün 7 gece süren bir mavi turdur. Turumuzda Finike, Andriake Limanı, Demre, Korsan Mağarası, Kekova, Kaş, Hidayet Koyu, Kaputaş Plajı, Fırnaz Koyu, Kalkan, Aperlai Koyu, Karaloz Koyu, Gelidonya, Sazak Koyu, Porto Geneviz Koyu, Olympos Pilajı, Faselis ve Kemer Ayışığı Koyu göreceğiniz güzellikler arasında yer almaktadır.

Finike, Kalkan Yat Turu 1Finike, Kalkan Yat Turu 2Finike, Kalkan Yat Turu 3Finike, Kalkan Yat Turu 4Finike, Kalkan Yat Turu 5Finike, Kalkan Yat Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

9 Yorum | 4.7/5
5.010 kişi bu tura baktı
Tekne Turu Tavsiyesi

Çok güzel bir tatil geçirdik tekne temizdi yemekleri de çok güzeldi. Teknede her türlü su sporu yapabileceğiniz imkan da var. Gezebileceğiniz ve rahat konaklayabileceğiniz yerin adresi kesinlikle burası.

Meriç Çürük - 5.0/505 September 2016

Antalya Havaalanı’ndan Finike Yat Limanı’na transfer

1. Gün:

Finike Yat Limanı’nda konaklanmaktadır. Kahvaltı sonrası demir alınır. Andriake Limanı’nda öğle yemeği. Arzu edenler Demre şehir turuna - Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları’nı görmek için katılırlar. Tur dönüşü Korsan Mağarası’nda yüzme molası.

2. Gün: Gökkaya Koyu

Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeği, ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme.

3. Gün:

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova - Simena Kalesi’nde gezinti ve öğle yemeği - Kaş Yat Limanı’nda ikmal, akşam yemeği ve geceleme.

4. Gün:

Hidayet Koyu’nda kahvaltı - Kaputaş Plajı’nda yüzme molası - Fırnaz Koyu’nda öğle yemeği - Kalkan Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme..

5. Gün:

Kahvaltı sonrası hareket - Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası - Sicak Koyu’nda öğle yemeği ve Aperlai Koyu’na yürüyüş - Karaloz Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme.

6. Gün:

Gelidonya da kahvaltı - Sazak Koyu’nda öğle yemeği - Porto Geneviz Koyu'nda akşam yemegi ve geceleme.

7. Gün:

Olympos Pilajı'nda yüzme molası - Faselis’te öğle yemeği - Kemer Ayışığı Koyu’nda akşam yemegi ve geceleme.

8. Gün:

Kahvaltı sonrası Antalya Havaalanı’na yolcuların transferi yapılır.

Başlangıç Fiyatı

Sorun
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN