Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Fethiye, Antalya Yat Turu

Fethiye, Antalya Yat Turu, 15 gün 14 gece süren uzun bir mavi yolculuk turumuzdur. Bu turumuzda Türkiye'nin en güzel koylarını ve adalarını gezme imkanı bulacaksınız. Fethiye'den başlayan turumuz, 15. gün tekrar Fethiye'ye dönüş yaparak son bulmaktadır.

Fethiye, Antalya Yat Turu 1Fethiye, Antalya Yat Turu 2Fethiye, Antalya Yat Turu 3Fethiye, Antalya Yat Turu 4Fethiye, Antalya Yat Turu 5Fethiye, Antalya Yat Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

14 Yorum | 4.9/5
6.326 kişi bu tura baktı
Fethiye, Antalya Yat Turu

Ben ve arkadaşlarım mayıs ayında, katılmak istiyorum Fethiye, Antalya Yat Turu, kaçlira?

Kasım Emir - 5.0/509 January 2017

Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye Yat Limanı’na transfer

1. Gün:

Fethiye Yat Limanı’nda konaklanmaktadır.

2. Gün:

Kahvaltı sonrası demir alınır. Mersinli Koyu’nda yüzme molası ve öğle yemeği - Santi Nikolas Adası’nda gezinti, yüzme, akşam yemeği ve geceleme.

3. Gün:

Sabah çok erken demir alınır Kalkan yakınındaki Fırnaz Koyu’nda kahvaltı - Kaputaş Plajı’nda yüzme molası - Limanağzı Koyu’nda öğle yemeği - Kaş Yat Limanı’nda akşam yemeği, ikmal ve geceleme.

4. Gün:

Kahvaltı sonrası Kaş Yat Limanı’ndan hareket. Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası. Tersane Koyu’nda öğle yemeği, İç Sıçak Koyu’ndan Aperlai koyuna yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme. Kahvaltıdan sonra batık şehir Kekova - Simena kalesine gezinti ve öğle yemeği - Korsan Mağarası’nda yüzme molası ve Gökkaya Koyu.

5. Gün:

Bu koyda su sporları yapılabilir, akşam yemeği sonrası ulaşımı yalnız deniz yolu ile mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme.

6. Gün:

Kahvaltı sonrası Andredorya koyunda öğle yemeği yüzme molası, Finike Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

7. Gün:

Sabaha karşı çok erken demir alınır. Gelidonya da kahvaltı - Adrasan - Sazak koyu, öğle yemeği - Porto Geneviz Koyu’nda akşam yemegi ve geceleme.

8. Gün:

Kahvaltı sonrası Olympos Plajı’nda yüzme molası - Phaselis, öğle yemeği - Kemer Ayişığı Koyu’nda akşam yemegi ve geceleme.

9. Gün:

Kahvaltı sonrası Sıçan Adası’nda öğle yemeği ve yüzme molası verilir ve akşama doğru Antalya Yat Limanı’na girilir. Akşam yemeği ve geceleme.

10. Gün:

Sabah kahvaltısından sonra Faselis te öğle yemeği - Olympos Plajı’nda yüzme molası ve gezinti - Adrasanda akşam yemeği ve geceleme.

11. Gün:

Sabah çok erken demir alınır ve kahvaltı Andriake Limanı’nda verilir. Arzu edenler Demre Noel Baba Klisesi ve Myra Kaya Mezarları turuna katılırlar, tur dönüşü öğle yemeği verilir. Üçağızda akşam yemeği ve geceleme.

12. Gün:

Akvaryum Koyu’nda kahvaltı - Ufakdere Koyu’nda öğle yemeği - Kaş Yat Limanı’nda ikmal - Kalkan Fırnaz Koyu’nda akşam yemeği ve geceleme.

13. Gün:

Sabaha karşı çok erken demir alınır ve kahvaltı Kelebekler Vadisi’nde verilir - Ölüdeniz de öğle yemegi - Santi Nikolas Adası’nda gezinti, yüzme, akşam yemeği ve geceleme.

14. Gün:

Kahvaltı sonrası Tarzan Koyu’nda öğle yemeği ve akşama doğru Fethiye Yat Limanı’na giriş akşam yemeği ve geceleme.

15. Gün:

Kahvaltı sonrası Dalaman Havaalanı’na yolcuların transferi yapılır.

Başlangıç Fiyatı

Sorun
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN