Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu

Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu, 6 gece 7 gün süren, Antalya yat limanından başlayıp, sırasıyla Ayışığı koyu, Gökkaya koyu, Kekova, Ufakdere, Limanağzı, Kaş yat limanı, Meis Adası, Tersane Koyu, Sıcak Koyu, Aperlai Koyu, Karaloz Koyu, Kiliseli Ada, Andriake Limanı ve Olimpos ile devam eden bir mavi yolculuk turudur.

Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu 1Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu 2Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu 3Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu 4Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu 5Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

14 Yorum | 4.9/5
10.089 kişi bu tura baktı
Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu

Antalya, Kaş, Olimpos Yat Turu, bu tur hakkında daha detaylı bilgi alıp özelliklerini karşılaştırarak tatılabiliriz, ilgili mailinizi bekliyoruz.

Atakan Şahin - 5.0/505 September 2018

Antalya Havaalanı’ndan Antalya Yat Limanı’na transfer

1. Gün:

Antalya Yat Limanı’nda konaklanmaktadır.

2. Gün:

Kahvaltı sonrası demir alınır Kemer Ayışığı Koyu’nda öğle yemeği - Olympos Plajı’nda yüzme molası ve gezinti - Adrasanda akşam yemeği ve geceleme. Sabah erkenden yola çıkılır ve kahvaltı Andriake Limanı’nda verilir. Arzu edenler Demre şehir turuna Noel Baba Kilisesi ve Kaya Mezarları’nı görmek için katılırlar, tur dönüşü öğle yemeği ve Korsan Magarası’nda yüzme molası verilir.

3. Gün Gökkaya koyu:

Bu koyda su sporları yapılabilir. Akşam yemeğinden sonra da ulaşımı yalnız denizden mümkün olan Disko Smugglers Inn de eğlence ve geceleme.

4. Gün:

Kahvaltı sonrası batık şehir Kekova - Simena Kalesi’nde gezinti ve öğle yemeği - Ücagiz / Teimussada akşam yemeği ve geceleme.

5. Gün:

Akvaryum Koyu’nda kahvaltı - Ufakderede öğle yemeği Limanağzında yüzme molası - Kaş Yat Limanı’nda akşam yemeği ve geceleme.

6. Gün:

Kahvaltı sonrası Yunan adası Meis karşısındaki küçük adalarda yüzme molası - Tersane Koyu’nda öğle yemeği - Sıcak Koyu’ndan Aperlai Koyu’na yürüyüş, akşam yemeği ve geceleme .

7. Gün:

Kahvaltı sonrası Karaloz Koyu’nda öğle yemeği - Kiliseli Adada yüzme, akşam yemeği ve geceleme.Kahvaltı sonrası Andriake Limanı’ndan Olympos’a transfer yapılır. Olympos Türkmen Pansiyonda sizi 7 günlük harika bir tatil beklemektedir. Toplam tatil programının 15. günde kahvaltı sonrası Antalya Havaalanı’na transfer yapılır.

Başlangıç Fiyatı

Sorun
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN