Gemi Turu, yurtiçi tekne turları ve yurtdışı gemi turları.

3 Gün Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu

3 Gün Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu; tatil keyfini çıkartabileceginiz ve aynı zamanda, yüzme, dalış, belirli noktalarda teknenin çapa attığı yerlerde, tekneden ayrılarak tarihi ve doğal bölgeleri gezip geri dönebileceğiniz bir deniz yolculuğu tekne turudur.

3 Gün Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu 13 Gün Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu 23 Gün Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu 33 Gün Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu 43 Gün Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu 53 Gün Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu 6
TUR DEĞERLENDİRMESİ

2 Yorum | 5.0/5
3.299 kişi bu tura baktı
Olimpostan Ölüdenize Mükemmel Bir Tatil

Tekne turu denince aklıma ilk gelen yerdir olimpos. Harika manzaraları koylarının güzelliğiyle insana unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Ortamın şahaneliği yeme de yanında yat cinsinden. Birkaç tane de tanıdığınız olunca yanınızda muhteşem bir tatil oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Yaz bitmeden katılın derim çok şey kaçırıyorsunuz.

Gökhan Kilit - 5.0/522 September 2016

Gün 1.: Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu
Günün Rotası:
Demre, Korsanlar Mağarası, Gökkaya Koyu.

Olimpos'tan Fethiye'ye 4 gün 3 gecelik tekne turu mavi yolculuk sabah saat 10:00 da Olimpos Ağaç bölgesinden misafirlerin alınması veya Demre limanda buluşma ile başlar. (Demre’den katilacak yolcularimiz saat 12:00 da Demre otogarindan alinir)12:30 itibari ile tekeye biniş.Kısa bir yüzme molası için Korsanlar Mağrası na hareket.Gece Konaklama ve akşam yemeği için Gökkaya’ya hareket edilir. İsteğe bağlı olarak meşhur Smugglers Inn diskoya gidip eğlenebilirsiniz. (1.Gece).

Gün 2.: Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu
Günün Rotası: Simena, Balıkçı Köye, Batık Şehir, Kekova.

Kahvaltıdan sonra Simena’ya hareket edilir. Simena’da mola verilir. İsteğe bağlı olarak geleneksel Türk Balıkçı köyleri Bizans/Osmanlı Kalesini ziyaret edebilrsiniz. Simena sonrası Batık Şehire hareket edilir. Burada durmadan yavaş olarak gidilir. Akşam yemeği ve geceleme için Kekova yanındaki koyda durulur. (2.Gece).

Gün 3.: Olimpos'tan Ölüdeniz'e Mavi Yolculuk Tekne Turu
Günün Rotası: Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz.

Sabah 05:00 veya 06:00 gibi açık denizi geçebilmemizden dolayı kahvaltı için kelebekler Vadisi’ne hareket. Kahvaltıdan sonra Kelebekler Vadisi’ne isteğe bağlı olarak yürünebilir. Öğle yemeği için Ölüdeniz’e hareket.isteğe bağlı olarak yamaç paraşütü yaptırılır. Burada yamaç paraşütü yaparak Ölüdeniz’ in eşsiz manzarasını seydebilirsiniz. Ölüdeniz Mavi turumuzun son durağı olduğu için mürettebat ekibimiz sizi küçük tekne ile Ölüdeniz plajına bırakacaktır. Fethiye'ye gitmek isteyen misafirlerimiz 100m yürüyerek minibüs durağına ulaşabilir. Ölüdeniz de kalmak isteyen misafirlerimiz ise yol boyunca yürüyüş mesafesinde bir çok otel bulabilirler.

Yatta tam pansiyon kalma (hoş geldiniz kokteyli, kahvaltı-öğlen yemeği-akşam yemeği ve günlük akşamüstü çay-pasta servisi).
Güvertedeki ekipmanların kullanımı.
Mazot.
Su kullanma.
Mürettebatın hizmetleri.
Yat sigortası.
Yat çamaşırhanesi.
Liman vergileri.
Demir atma giderleri.

Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde kişibaşı fiyatlarıdır. Tek kişilik kabin fiyat farkı 70%

Başlangıç Fiyatı

850.00
KİŞİ BAŞI
REZERVASYON
İLETİŞİM
TUR YORUMLARI
YORUM YAZIN